Superaward voor campagne "sporters beleven meer"

Door Daan de Veuster, donderdag 20 december 2018

Mijn laatste weken als sportschepen worden opgevrolijkt met een nieuwe #sportersbelevenmeer award voor onze gemeente.

Onze gemeente heeft bovendien ook de superaward voor de campagne "sporters beleven meer" van Sport Vlaanderen binnengehaald! Daarmee worden we beloond voor het werk van het afgelopen jaar om sportevenementen zoals de Brechtse stratenloop nog attractiever te maken. Het doel was om met meer beleving zoveel mogelijk inwoners aan het bewegen te brengen.

Bedankt sportdienst Brecht voor het degelijke werk van de afgelopen jaren, de aangename samenwerking en veel succes in de toekomst!

Superaward voor campagne "sporters beleven meer"

Superaward voor campagne "sporters beleven meer"

FacebookTwitter